UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 5005573
*
nr 500 5573
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 55
Utrop:
100 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:36:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/12 22:00:12
1
100 kr
7/12 00:37:07
2
150 kr
8/12 21:35:44
3
350 kr
10/12 03:02:32
4
800 kr
10/12 03:04:27
4
850 kr
10/12 16:23:47
5
Vinnande bud
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
nr 500 5573
Väggpendyl
Förgylld, höjd: 55
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/12 22:00:12 | 1 | 100 kr |
7/12 00:37:07 | 2 | 150 kr |
8/12 21:35:44 | 3 | 350 kr |
10/12 03:02:32 | 4 | 800 kr |
10/12 03:04:27 | 4 | 850 kr |
10/12 16:23:47 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:43